RK73B2HTTE914G
MFR.Part #
RK73B2HTTE914G
JLCPCB Part #
C2581215
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 910kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS