CRGH2010J160K
MFR.Part #
CRGH2010J160K
JLCPCB Part #
C1356912
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS