WK73R2ATTD752J
MFR.Part #
WK73R2ATTD752J
JLCPCB Part #
C4128519
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.5kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS