RN732BTTD1933B25
MFR.Part #
RN732BTTD1933B25
JLCPCB Part #
C5732853
Description
-55℃~+155℃ 125mW 193kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS