SG73P1ETTP8870D
MFR.Part #
SG73P1ETTP8870D
JLCPCB Part #
C4092072
Description
-55℃~+155℃ 125mW 887Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS