RK73B2HTTE433G
MFR.Part #
RK73B2HTTE433G
JLCPCB Part #
C2581194
Description
-55℃~+155℃ 200V 43kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS