RN73H2BTTD4591A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD4591A10
JLCPCB Part #
C4215442
Description
250mW 4.59kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS