RK73B2HTTE390J
MFR.Part #
RK73B2HTTE390J
JLCPCB Part #
C5724984
Description
-55℃~+155℃ 200V 39Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS