RK73B2HTTE3R0J
MFR.Part #
RK73B2HTTE3R0J
JLCPCB Part #
C2577938
Description
-55℃~+155℃ 200V 3Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS