RK73B2HTTE360G
MFR.Part #
RK73B2HTTE360G
JLCPCB Part #
C2580800
Description
-55℃~+155℃ 200V 36Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS