ERJ-U1DF2700U
MFR.Part #
ERJ-U1DF2700U
JLCPCB Part #
C4065547
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS