RN73H1ETTP6420C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP6420C50
JLCPCB Part #
C2542180
Description
-55℃~+155℃ 63mW 642Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS