SG73S2ARTTD510J
MFR.Part #
SG73S2ARTTD510J
JLCPCB Part #
C6221927
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS