RK73B2HTTE135J
MFR.Part #
RK73B2HTTE135J
JLCPCB Part #
C2578022
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS