RK73B2HTTE105J
MFR.Part #
RK73B2HTTE105J
JLCPCB Part #
C6388048
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS