RK73B2HTTE134J
MFR.Part #
RK73B2HTTE134J
JLCPCB Part #
C2577946
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS