SLR1TTE182J
MFR.Part #
SLR1TTE182J
JLCPCB Part #
C4296485
Description
-55℃~+180℃ 1.8kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS