RK73B2HTTE116J
MFR.Part #
RK73B2HTTE116J
JLCPCB Part #
C2577952
Description
-55℃~+155℃ 11MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS