RK73B2HTTE513J
MFR.Part #
RK73B2HTTE513J
JLCPCB Part #
C3988384
Description
-55℃~+155℃ 200V 51kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS