RMC1/2K3012FTE
MFR.Part #
RMC1/2K3012FTE
JLCPCB Part #
C6654069
Description
-55℃~+155℃ 30.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS