RK73B2HTTE113G
MFR.Part #
RK73B2HTTE113G
JLCPCB Part #
C2580814
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS