RN73R2ATTD8162F100
MFR.Part #
RN73R2ATTD8162F100
JLCPCB Part #
C2504157
Description
-55℃~+155℃ 125mW 81.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS