SG73P1ETTP1241F
MFR.Part #
SG73P1ETTP1241F
JLCPCB Part #
C4132456
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS