RK73B2HTTE112G
MFR.Part #
RK73B2HTTE112G
JLCPCB Part #
C2581380
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS