RN731ETTP84R5F25
MFR.Part #
RN731ETTP84R5F25
JLCPCB Part #
C3964976
Description
-55℃~+155℃ 63mW 84.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS