RK73B2HTTE121G
MFR.Part #
RK73B2HTTE121G
JLCPCB Part #
C6270117
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS