RK73B2HTTE100J
MFR.Part #
RK73B2HTTE100J
JLCPCB Part #
C830202
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS