RK73B2ETTD201J
MFR.Part #
RK73B2ETTD201J
JLCPCB Part #
C830166
Description
-55℃~+155℃ 200V 200Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS