RN731JTTD2771A10
MFR.Part #
RN731JTTD2771A10
JLCPCB Part #
C4273460
Description
-55℃~+155℃ 2.77kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS