RK73B2BTTD825J
MFR.Part #
RK73B2BTTD825J
JLCPCB Part #
C6647875
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS