SG73P2ARTTD8661D
MFR.Part #
SG73P2ARTTD8661D
JLCPCB Part #
C6677438
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS