RN73H2BTTD1023B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1023B10
JLCPCB Part #
C4291131
Description
102kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS