RK73B2BTTD393G
MFR.Part #
RK73B2BTTD393G
JLCPCB Part #
C2575325
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 39kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS