RN73R2BTTD7772B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD7772B25
JLCPCB Part #
C2551732
Description
-55℃~+155℃ 250mW 77.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS