RN73H2ETTD3972F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3972F10
JLCPCB Part #
C3979480
Description
250mW 39.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS