RK73B2BTTD2R4J
MFR.Part #
RK73B2BTTD2R4J
JLCPCB Part #
C830135
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS