RN73R2ETTD8061F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD8061F50
JLCPCB Part #
C4184814
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS