SG73P1JRTTD3242D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD3242D
JLCPCB Part #
C6482363
Description
-55℃~+155℃ 32.4kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS