RN73H2ETTD5970A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5970A10
JLCPCB Part #
C4078038
Description
250mW 597Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS