RK73B2BTTD2R2G
MFR.Part #
RK73B2BTTD2R2G
JLCPCB Part #
C2575479
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS