ERA-8VRB3242V
MFR.Part #
ERA-8VRB3242V
JLCPCB Part #
C7183778
Description
-55℃~+155℃ 250mW 32.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS