RK73B2BTTD222G
MFR.Part #
RK73B2BTTD222G
JLCPCB Part #
C2576088
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS