Y1630121R000B9W
MFR.Part #
Y1630121R000B9W
JLCPCB Part #
C4122307
Description
-55℃~+150℃ 121Ω 250mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS