RK73B2BTTD121J
MFR.Part #
RK73B2BTTD121J
JLCPCB Part #
C276130
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS