RN73H2BTTD1321D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1321D50
JLCPCB Part #
C4330499
Description
1.32kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS