RN73H2ETTD10R4F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD10R4F50
JLCPCB Part #
C4052533
Description
10.4Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS