RK73B2BTTD104G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B2BTTD104G
JLCPCB Part #
C6270111
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS