RK73B2BTTD134G
MFR.Part #
RK73B2BTTD134G
JLCPCB Part #
C2576089
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS