CN1J4KTTD222J
MFR.Part #
CN1J4KTTD222J
JLCPCB Part #
C202451
Description
2.2kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS