RK73B2BRTTD515J
MFR.Part #
RK73B2BRTTD515J
JLCPCB Part #
C4242391
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS